aktualizováno 21. 12. 2018

Zpřístupnění Plešiveckého náměstí po dobu vánočních svátků

aktualizováno 21. 12. 2018

Po dobu vánočních svátků, resp. od soboty 22. prosince 2018 do 6. ledna 2019 budou přerušeny stavební práce na Plešiveckém náměstí. Staveniště bude upraveno tak, aby by bylo pro pěší průchozí.

Lidé tak budou moci procházet částečně po hotových dlažbách a částečně po povrchu z drobného štěrku. Jedna šachta zůstane odkrytá, nicméně bude zabezpečena oplocením. Přestože bude staveniště zabezpečené, dbejte prosím zvýšené opatrnosti.

Stavební ruch se sem vrátí opět v lednu a uzavírky jak náměstí, tak Plešiveckých schodů budou probíhat operativně dle potřeby.

Rekonstrukce se týká komunikace, vodovodu, kanalizace, veřejného osvětlení a pokládky plynovodu. Více informací k rekonstrukci Plešiveckého náměstí je k dispozici zde.

Video k aktualitě zde

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: