aktualizováno 6. 11. 2018

Omezení dopravy v souvislosti s opravou silnice I/39

aktualizováno 31. 10. 2018

Od 8. do 9. listopadu 2018 bude v úseku silnice I/39 v ul. Pod Kamenem prováděna oprava komunikace. V době trvání stavebních prací zde dojde ke zúžení jízdního profilu komunikace na jeden jízdní pruh a omezení rychlosti na 30 km/hod. Provoz bude v době provádění prací řízen kyvadlově řádně proškolenými pracovníky zhotovitele.

Dále budou stavební práce pokračovat od 9. listopadu od 17.00 hodin do 11. listopadu 2018 v úseku od kruhové křižovatky Budějovická - „u Nodesa" směrem do města (úsek v délce cca 200 m). K souběhu prací na úseku v ul. Pod Kamenem a na úseku u kruhové křižovatky tak nedojde.

Po dobu trvání stavebních prací na kruhové křižovatce Budějovická - „u Nodesa" dojde ke zúžení jízdního profilu komunikace na jeden jízdní pruh s tím, že dojde ke změně organizace dopravy pro příjezd do přilehlých lokalit:

V době uzavření části komunikace ve směru na České Budějovice nebude umožněno odbočení do Domoradic k objektům TESCO, PENNY, k čerpací stanici OMV a dalším objektům v této oblasti. Příjezd bude umožněn ul. Za Plevnem.

V době uzavření části komunikace ve směru na Český Krumlov nebude umožněno odbočení do ul. Tovární. Příjezd do ul. Tovární bude umožněn odbočením do ul. Urbinská a dále po komunikaci za objektem Kauflandu.

Od 8. do 12. listopadu 2018 bude provoz na úseku v Rájově před mostem (ze směru od Českého Krumlova) řízen semafory.

Dopravně inženýrské opatření je k dispozici zde.

Kontakt

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Ing. Petr Pešek
Odbor / oddělení: OSMI
Funkce: vedoucí odboru
E-mail: petr.pesek@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 700

Po kliknutí na vybrané jméno se zobrazí kompletní informace o kontaktu.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: