aktualizováno 5. 10. 2018

Nevíte kam po základce? Přijďte na Burzu škol!

aktualizováno 5. 10. 2018

V úterý 23. října 2018 se v prostorách sportovní haly na Chvalšinské ulici letos již podruhé uskuteční jednodenní prezentace středních škol a odborných učilišť primárně z Jihočeského kraje s cílem získat zájemce o studium a učební obory. Žáci posledních ročníků základních škol a jejich rodiče budou mít možnost se blíže seznámit s jednotlivými školami a vytvořit si dostatečný přehled o možnostech dalšího vzdělávání. Mohou zde získat aktuální informace týkající se podmínek studia, přijímacího řízení, profilu absolventa určitého oboru, a vedle toho se seznámit s ukázkami výuky a pracovních činností, případně poznat mimoškolní vyžití studentů a učňů.

Vstup na akci je zdarma, pořadateli je rovněž organizována svozová autobusová doprava pro školní výpravy z okolních obcí regionu.

Tato akce je pořádána Místní akční skupinou Blanský les - Netolicko o. p. s. ve spolupráci s Jihočeskou hospodářskou komorou - oblastní kanceláří Český Krumlov pod záštitou starosty města Český Krumlov v rámci probíhajícího projektu „Místní akční plán rozvoje vzdělávání II - ORP Český Krumlov", reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0008622.

Celodenní doprovodný program

Centrum pro pomoc dětem a mládeži Český Krumlov, o.p.s.

  • workshop animovaného filmu
  • soutěž o ceny

Kláštery Český Krumlov

  • kostýmy k převlékání a focení - účastníci se budou moci převléknout do kostýmů a nechat vyfotit v maxirámu
  • klášterní hlavolamy a tajenky
  • kaligrafické techniky brkem a inkoustem
  • prezentace knihaře, se kterým si děti budou moct vyzkoušet zlacení knihy (zdarma) nebo si svou vlastnoručně zlacenou knihu koupit,
  • ukázky hotových výrobků kovářů a brašnářů.

Úřad práce

  • informace o situaci na trhu práce

Laboratoř na kolečkách

  • prezentace interaktivního programu „Laboratoř na kolečkách" - práce s mikroskopovou technikou - poznávání okolního mikrosvěta
Burza škol 2018

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: