aktualizováno 29. 8. 2018

Připomínkujte hrubopis studií prostranství a kasáren ve Vyšném

aktualizace 28. 8. 2018

Minulý měsíc byl veřejnosti představen hrubopis územních studií lokality Vyšný, které budou po dokončení jedním z důležitých podkladů pro nový územní plán Českého Krumlova.

K obsahu hrubopisu obou studií může veřejnosti zasílat připomínky do 16. září 2018.

Termín pro zaslání připomínek byl prodloužen z 31. srpna z důvodu, aby možnost zaslat připomínky měli i ti obyvatelé, kteří byli na dovolené a neměli čas si podklady prostudovat.

Obsah hrubopisu je k dispozici zde.

Kontakt

Připomínky zasílejte:

  • písemně: doručením do podatelny Městského úřadu Český Krumlov (nebo přímo Ing. Hermanové, vedoucí Odboru úřad územního plánování, kancelář č. 216);
  • e-mailem: na adresu jana.hermanova@mu.ckrumlov.cz.

Doručené připomínky budou městským úřadem předány zpracovatelům obou studií, aby je mohli zohlednit při zpracování další (tj. čistopisu) fáze obou studií.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: