aktualizováno 4. 9. 2018

Omezení provozu městského úřadu

aktualizováno 4. 9. 2018

V souvislosti se stavebními pracemi v budově Městského úřadu Český Krumlov, v Kaplické ul. 439, dojde k úplnému přerušení provozu vybraných oddělení:

Odbor dopravy a silničního hospodářství, oddělení dopravně správních agend - evidence vozidel a řidičů

bude zcela mimo provoz od čtvrtka 16. do středy 22. 8. 2018. Občané mohou k vyřízení svých záležitostí využít služeb úřadů jiných obcí s rozšířenou působností, například Městského úřadu Kaplice či Magistrátu města České Budějovice, ovšem mimo následujících úkonů: vyzvednutí registračních značek vyřazených z provozu (dříve depozit), podání žádosti o trvalé manipulační registrační značky, vyzvednutí objednaných registračních značek na přání nebo na nosič kol, podmínění nebo omezení řidičského oprávnění, odnětí řidičského oprávnění a s tím spojené náležitosti, vrácení řidičského oprávnění ve všech případech a vrácení řidičského průkazu, odevzdání řidičského průkazu ze strany občana (z důvodu uloženého zákazu nebo dosažení 12 bodů apod.) a vedení údajů v informačním systému Centrální registr řidičů ohledně záznamu o přestupcích a bodovém hodnocení apod.

Odbor vnitřních věcí, oddělení správních činností - občanské průkazy a cestovní doklady

bude zcela mimo provoz od pátku 31. 8. do pondělí 3. 9. 2018. Občané mohou o vydání nového občanského průkazu či cestovního dokladu žádat u úřadů jiných obcí s rozšířenou působností, například Městského úřadu Kaplice či Magistrátu města České Budějovice; výdej již vyhotovených dokladů ovšem bude možný až po znovuotevření pracoviště.

Odbor financí - pokladna

bude zcela mimo provoz od pátku 10. do pondělí 13. 8. 2018.

Odbor sociálních věcí a zdravotnictví

bude zcela mimo provoz od středy 5. do úterý 11. 9. 2018.

Klientům se omlouváme za dočasné omezení provozu úřadu a děkujeme za pochopení!

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: