aktualizováno 4. 10. 2019

Strategické dokumenty Smart City, Český Krumlov

aktualizováno 1. 10. 2019

Cílem projektu je vytvoření analýzy a strategického dokumentu v oblasti Smart City. 1/ Analýza vyspělosti Smart City města Český Krumlov (Smart City Maturity Scape), 2/ Strategie Smart City města Český Krumlov. Vypracované dokumenty pak budou využívány jako podklad k dalšímu rozhodování, směřování a využitelnosti v případě nových technologií k naplnění cílů definovaných klíčových oblastí.

Logo jihočeský kraj 2015

Tento projekt byl podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje.

O projektu

Název projektu: Strategické dokumenty Smart City, Český Krumlov
Poskytovatel podpory: Jihočeský kraj
Investor projektu: město Český Krumlov
Místo realizace projektu: město Český Krumlov
Termín realizace projektu: 02 - 12/2018
Stav projektu: ukončen
Celkové výdaje projektu: 354 450 Kč
z toho dotace: 141 780 Kč

Popis projektu

Obsahem projektu je zpracování analýzy a navazujícího strategického dokumentu v oblasti Smart City tak, aby následné pořízení technologií a jejich zavedení bylo řešeno efektivním způsobem. V rámci realizace projektu bude nejprve zpracována Analýza vyspělosti Smart City města Český Krumlov (tzv. Smart City Maturity Scape). Cílem vytvořené analýzy je poskytnutí informací a podkladů využitelných k rozhodování o dalším strategickém směřování a využitelnosti nových technologií nejen v oblasti turismu a transparence a komunikace radnice s občany. Dále bude v rámci projektu vypracována Strategie Smart City města Český Krumlov, která bude detailnějším a odbornějším propracováním definovaných klíčových oblastí na základě Analýzy vyspělosti Smart City a Strategického plánu města. Strategie Smart City bude zpracována expertně ve spolupráci s ustanoveným odborným týmem sestaveným z řad zaměstnanců města a dále externích expertů jednotlivých klíčových oblastí.

Výstupy projektu naleznete pod tímto odkazem: digi.ckrumlov.cz

Kontakt

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Ing. Jan Lippl
Odbor / oddělení: oKT
Funkce: tajemník městského úřadu
E-mail: jan.lippl@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 333

Po kliknutí na vybrané jméno se zobrazí kompletní informace o kontaktu.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: