aktualizováno 12. 6. 2018

Anketa k plánování sociálních služeb na Českokrumlovsku

aktualizováno 12. 6. 2018

V současné době je připravován nový Komunitní plán sociálních služeb na území ORP Český Krumlov na roky 2019 - 2021, který řeší sociální potřeby obyvatel Českokrumlovska a také možnosti jejich uspokojování prostřednictvím sociálních nebo souvisejících služeb.

V rámci jeho přípravy aktuálně probíhá anketní šetření, jehož výstupy tvoří tradičně jeden z důležitých podkladů pro proces plánování. Ten je zajištěn zejména prostřednictvím pracovních skupin (senioři a osoby se zdravotním postižením, děti, mládež a rodiny, osoby v krizi) složených ze zástupců poskytovatelů, zadavatelů či uživatelů služeb v regionu.

Plánování na celém území dlouhodobě zajišťuje Jihočeská rozvojová o.p.s. ve spolupráci s městem Český Krumlov. Anketní šetření probíhá do 29. června 2018.

Anketa zde 

 

Děkujeme za vyplnění ankety!

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: