aktualizováno 21. 5. 2018

Přerušení provozu výtahu na městském úřadu

aktualizováno 21. 5. 2018

V budově městského úřadu v Kaplické ul. 439 se od 21. května 2018 rekonstruuje výtah. Odstávka výtahu potrvá přibližně dva měsíce, předpokládaný termín dokončení prací je v polovině července.

Nejvíce navštěvovaná pracoviště odboru dopravy (řidičské průkazy, registr silničních vozidel, evidence řidičů) a pracoviště občanských průkazů a cestovních dokladů nacházející se v přízemí budovy nejsou odstávkou výtahu dotčena. K imobilním občanům, pro které je výstup do vyšších pater městského úřadu komplikovaný, scházejí úředníci do přízemí budovy k podatelně, kde je zřízené přechodné pracoviště pro vyřízení jakékoliv žádosti. V takovém případě je nutné obrátit se na pracovnice podatelny úřadu, které konkrétního úředníka k přechodnému pracovišti přivolají.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení!

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: