aktualizováno 23. 1. 2018

Mapová aplikace Kam mám jít volit? napoví, kde najdete vaši volební místnost

aktualizováno 23. 1. 2018

Pokud jdete volit poprvé, přestěhovali jste se, nebo už nevíte, kde je vaše volební místnost, podívejte se do aplikace krumlovského geoportálu "Kam mám jít volit?". Jedná se o jednoduchou mapovou službu, která umožní najít a zobrazit v mapě na území města Český Krumlov správnou volební místnost. Do vyhledávacího pole můžete zadat část adresy bydliště a aplikace vás navede až do vaší městské části a ulice. Kliknutím na místo bydliště vám aplikace ukáže příslušnou volební místnost. Kliknutím na značku s číslem volební místnosti se zobrazí detaily vaší volební místnosti včetně adresy a fotografie budovy. Koho máte volit, už aplikace nechá na vás.

Koho volili vaši sousedé?

Prohlédněte si T-Mapy Prezidentské Volby s výsledky prvního kola volby prezidenta podle volebních okrsků. Pohled na mapu Krumlova ukazuje barevné rozlišení vítězů jednotlivých volebních okrsků - Miloše Zemana červeně, Jiřího Drahoše žlutě. Kliknutím na ikonu koláčového grafu zobrazíte podrobné výsledky vybraného okrsku.

Výsledky druhého kola přineseme co nejdříve.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: