aktualizováno 21. 12. 2017

Výluka systému datových schránek
(upozornění Ministerstva vnitra)

aktualizováno 21. 12. 2017

Ministerstvo vnitra (správce ISDS) a Česká pošta, s.p. (provozovatel ISDS) upozorňují uživatele datových schránek na mimořádnou vícedenní výluku informačního systému datových schránek (ISDS), která proběhne v termínu 29. prosince 2017, 16:00 hod. - 2. ledna 2018, 16:00 hod. Po tuto dobu nebude možné se do datových schránek přihlásit, respektive přijímat ani odesílat žádné datové zprávy. Výluka je nezbytná pro obnovu technologické infrastruktury a související migraci dat. Za případné komplikace spojené s dočasným a mimořádným omezením provozu datových stránek se provozovatelé omlouvají.

Podání, které je nutné učinit v průběhu výluky, můžete učinit emailem opatřeným uznávaným elektronickým podpisem odeslaným na elektronickou podatelnu příslušného úřadu.

Děkujeme za pochopení.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: