aktualizováno 21. 11. 2017

Rekonstrukce regulační stanice plynu v Domoradicích

aktualizováno 21. 11. 2017

Společnost E.ON každoročně navyšuje objem finančních prostředků do obnovy a posílení distribučního zařízení elektrické energie a plynu, čímž aktivně zajišťuje podmínky pro stále rostoucí požadavky zákazníků na kvalitua spolehlivost dodávky, současně způsobem šetrným k životnímu prostředí.

Ve městě Český Krumlov zrealizuje v listopadu 2017 investiční akci a to v celkové hodnotě 1,2 mil. Kč.

Bude se jednat o rekonstrukci regulační stanice plynu Domoradice, Přísečná.

Realizace této rekonstrukce sítě umožní spolehlivou a bezpečnou dodávku plynu do odběrných míst, výrazně prodlouží životnost energetického zařízení a je také předpokladem pro další navyšování odběrných míst ve městě.

Vzhledem k tomu, že s touto investiční akcí bude spojeno i přerušení dodávky plynu na nezbytně nutnou dobu, žádáme obyvatele o pochopení tohoto omezení, jež bude pro uvedenou investiční akci nezbytné.

O tomto plánovaném přerušení dodávky plynu bude společnost E.ON informovat dle platné legislativy, informace jsou pravidelně zveřejňovány zde

Kontakt

Pro další informace kontaktujte bezplatnou zákaznickou linku společnosti E.ON: 800 77 33 22 nebo poruchovou linku plynu 1239.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: