aktualizováno 9. 11. 2017

Průzkum připravenosti obyvatelstva na případ blackoutu

aktualizováno 9. 11. 2017

V současné době probíhá na Městském úřadu Český Krumlov závěrečná příprava cvičení Blackout 2017, tj. cvičení orgánů krizového řízení a složek IZS, které se zaměřuje na řešení následků rozsáhlého výpadku elektrické energie na území kraje, resp. vybraných měst.

V návaznosti na následky způsobené v závěru října vichřicí Herwart zjišťuje Jihočeský kraj pro potřeby orgánů krizového řízení kraje i obcí připravenost obyvatelstva na podobné situace. Obrací se proto na obyvatele s žádostí o vyplnění dotazníku, který si klade za cíl zmapovat na území Jihočeského kraje připravenost obyvatelstva na nenadálý rozsáhlý výpadek elektrické energie, případně blackout. Vyplněním jednoduchého dotazníku pomůžete získat přehled základních potřeb, které bude nezbytné pro občany zajistit ze strany kraje, složek IZS a dalších subjektů podílejících se na řešení vzniklé situace.

Vyplněné dotazníky zaslané do 1. prosince 2017, budou slosovány 4. prosince 2017 na krizovém štábu kraje v rámci cvičení Blackout 2017. Deset výherců obdrží od Jihočeského kraje dárek.

Dotazník je k dispozici zde.

Děkujeme mnohokrát za spolupráci!

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: