aktualizováno 26. 9. 2017

Burza škol poprvé v Českém Krumlově

aktualizováno 26. 9. 2017

24. října 2017 se v prostorách Sportovní haly na Chvalšinské ulici letos uskuteční první ročník burzy středních škol a odborných učilišť. Účelem této jednodenní akce je prezentace středních škol a odborných učilišť primárně z Jihočeského kraje s cílem získat zájemce o studium a učební obory. Žáci posledních ročníků základních škol a jejich rodiče budou mít možnost se blíže seznámit s jednotlivými školami a vytvořit si dostatečný přehled o možnostech dalšího vzdělávání, zejména pak aktuální informace týkající se podmínek studia, přijímacího řízení, profilu absolventa určitého oboru, ale také se mohou seznámit s ukázkami výuky a pracovních činností, případně poznat mimoškolní vyžití studentů a učňů.

Tato akce je pořádána Místní akční skupinou Blanský les - Netolicko o.p.s. ve spolupráci s Jihočeskou hospodářskou komorou - oblastní kanceláří Český Krumlov pod záštitou města Český Krumlov v rámci probíhajícího projektu „Místní akční plán rozvoje vzdělávání na území ORP Český Krumlov".

Cílem místního akčního plánu rozvoje vzdělávání je zlepšit kvalitu vzdělávání v mateřských a základních školách tím, že bude podpořena spolupráce zřizovatelů, škol a ostatních aktérů ve vzdělávání, to znamená společné informování, vzdělávání a plánování partnerských aktivit pro řešení místně specifických problémů a potřeb. Jednou z klíčových oblastí projektu je budování znalostních kapacit prostřednictvím realizace vzdělávacích akcí a dalších aktivit cílených na pedagogické pracovníky a žáky MŠ a ZŠ na území ORP Český Krumlov. Více informací o projektu naleznete na internetových stránkách http://www.mapvzdelavani.cz/orp-v-projektu/orp-cesky-krumlov/.

 

Burza škol 2017

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: