aktualizováno 5. 6. 2017

Bezplatná insolvenční poradna

aktualizováno 5. 6. 2017

V Českém Krumlově začala od května působit bezplatná insolvenční poradna, která vznikla na základě společného sociálně právního projektu, jehož partnery jsou vedle Jihočeského kraje i Krajský soud v Českých Budějovicích, Česká advokátní komora, Spolek insolvenčních správců v Českých Budějovicích a Probační a mediační služba ČR.

Cílem tohoto projektu je ochrana dlužníků před nedůvěryhodnými subjekty nabízejícími nekvalifikované a předražené služby v této komplikované oblasti života společnosti. Klienti se mohou zajít poradit na Městský úřad Český Krumlov, Kaplická 439 v termínech: 3. 8., 7. 9., 5. 10., 2. 11., 7. 12. 2017 vždy od 14.00 do 16.00 hodin.

S sebou je nutné vzít listiny dokládající majetkové a sociální poměry, tj. majetek (mimo běžné vybavení domácnosti), dluhy, příjmy za poslední tři roky, osobní stav a vyživovací povinnost a další rozhodnutí, rozsudky, smlouvy, výzvy, písemnosti.

V případě zájmu je možné se objednat na konkrétní čas na Odboru sociálních věcí a zdravotnictví.

Kontakt

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Mgr. Ingrid Pechová
Odbor / oddělení: OSVZ
Funkce: vedoucí odboru
E-mail: ingrid.pechova@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 400

Po kliknutí na vybrané jméno se zobrazí kompletní informace o kontaktu.


Zadané podmínce nevyhovuje žádný záznam.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: