aktualizováno 16. 5. 2017

Krumlováci diskutovali s představiteli města

aktualizováno 16. 5. 2017

Ve čtvrtek 11. května proběhlo tradiční setkání vedení města s občany, diskutovat s představiteli města přišlo zhruba pětadvacet Krumlováků. Příspěvky a dotazy se týkaly hlavně dopravy ve městě, nedostatku parkovacích míst, zpoplatnění jízdného pro seniory v městské autobusové dopravě, od obyvatel také zazněla doporučení na vhodnější rozmístění autobusových zastávek vzhledem k rozmístění veřejných budov, škol apod.

Starosta Dalibor Carda, místostarosta Josef Hermann a radní Martin Lobík odpovídali na otázky ohledně situace a vlastníka bývalého hotelu Vyšehrad, obyvatele zajímala aktuální dění v teplárně v Domoradicích, a dotazy přicházely i na činnost Českokrumlovského rozvojového fondu.

Několik obyvatel kladně hodnotilo práce na rehabilitaci Křížové hory a celkový stav zeleně a prostředí ve městě.

Je třeba zdůraznit, že vždy je možné zasílat na radnici konkrétní dotazy, nebo si domluvit osobní schůzku se starostou nebo místostarostou. 

Fotogalerie

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: