aktualizováno 3. 4. 2017

Ukliďme svět, ukliďme Česko. Ukliďme Krumlov!

aktualizováno 30. 3. 2017

V rámci tradiční akce Ukliďme svět, ukliďme Česko se v sobotu 8. dubna 2017 bude uklízet v celé republice. Český Krumlov nebude výjimkou, proto zveme všechny, kterým záleží na tom, v jakém prostředí žijeme, na společný úklid našeho města.

Uklízet budeme nevábná zákoutí města i jeho bezprostřední okolí. Pro dobrovolníky bude připraven úklidový materiál (rukavice, pytle). Ze strany účastníků tedy stačí nadšení, odhodlání a pevné boty.

Evidujeme mnoho míst, která jsou „vhodná" k úklidu, ale žádáme obyvatele o zmapování dalších lokalit, které si úklid zaslouží.

Z důvodu zajištění dostatečného množství úklidového materiálu žádáme všechny účastníky, aby se na akci registrovali. Přihlášky a podněty zasílejte Vlastě Horákové, Odbor životního prostředí a zemědělství, na adresu: vlasta.horakova@mu.ckrumlov.cz (tel. 380 766 550, 602 703 908).

Sraz účastníků je 8. dubna v 9.00 hodin před budovou Městského divadla v Českém Krumlově!

 

logo Ukliďme Česko

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: