aktualizováno 18. 4. 2017

Soutěžte s Organizací měst světového dědictví

aktualizace 20. 1. 2017

Organizace měst světového dědictví (Organization of World Heritage Cities) vyhlásila začátkem roku soutěž o nejlepší videonahrávku na téma "Mé město, naše světové dědictví".

Soutěž je rozdělena do dvou kategorií dle věku. Přihlašovat se mohou mladí lidé mezi 14 a 17 lety a dále ve věku mezi 18 a 21 lety. 

Úkolem soutěžících je vytvořit video, které bude zachycovat jejich vidění města světového dědictví, ve kterém žijí. Dalším krokem je sdílení videa na celosvětovém webovém portálu YouTube. Stopáž videa může být maximálně 5 minut

Účastníci soutěže v kategorii 14 - 17 let mohou vyhrát částku 1000 $, kategorie 18 - 21 bude oceněna částkou 2000 $.

Výherci budou vyhlášeni během 14. Světovém kongresu Organizace měst světového dědictví v Koreji, který se bude konat 31. října - 3. listopadu 2017.

Termíny a další podmínky soutěže jsou k dispozici na stránkách Organization of World Heritage Cities

Každý účastník, který nahraje své video na YouTube, zároveň potvrdí svou účast Kamile Zemanové, referentce vnějších vztahů, která eviduje přihlášky a administruje soutěž za Český Krumlov.

Plakát OWHC

Kontakt


Zadané podmínce nevyhovuje žádný záznam.

 

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: