aktualizováno 8. 12. 2016

Tvorba akčního plánu je dalším krokem ve strategickém plánování

aktualizováno 8. 12. 2016

Zastupitelstvo města Český Krumlov 4. října 2016 jednomyslně schválilo strategický plán rozvoje města, což jasně potvrzuje, že tým složený o obyvatel města, zaměstnanců a představitelů města, který se podílel na jeho tvorbě, odvedl velmi dobrou práci.

Nyní jsou na řadě další práce na sestavování akčního plánu (AP), ve kterém by měla být schválená opatření strategického plánu promítnuta do konkrétních úkolů a projektů. Původně byl předpoklad, že akční plán bude sestaven do konce tohoto roku, ale to se z časových důvodů nepodařilo uskutečnit. Po jednání s architektem Petrem Klápštěm, který tým metodicky při tvorbě AP opět povede, byl konečný termín jeho projednání a schválení posunut o půl roku (do 30. 6. 2017). Tím vzniklo poměrně dost času na to, aby byl vytvořen skutečně kvalitní dokument.

Tvorba akčního plánu s úvodním školením participace bude opět probíhat ve třech pracovních skupinách, které tvoří zaměstnanci městského úřadu, členové přípravného týmu strategického plánu a aktivní jednotlivci.

Ještě letos se uskutečnily dvě schůzky pracovních skupin, 2. a 6. prosince proběhla jednání o tématech konkrétních participativních projektů. Videozáznam z jednání bude k dispozici v příštím týdnu.

Fotogalerie

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: