aktualizováno 9. 1. 2017

Český Krumlov hostil konferenci Sdílená péče o seniory v Jihočeském kraji

aktualizováno 2. 12. 2016


V listopadu se v Českém Krumlově uskutečnilo pracovní setkání výboru České asociace pečovatelské služby (dále ČAPS). Tohoto jednání se zúčastnili zástupci krajských poboček ČAPS a pozvaní hosté z Ministerstva práce a sociálních věcí (dále MPSV). Celá akce byla finančně podpořena MPSV a ČAPS. Organizaci celé akce pak zajistily Domy s pečovatelskou službou v Českém Krumlově.

V rámci setkání proběhla konference na téma "Sdílená péče o seniory v Jihočeském kraji" za účasti i dalších pozvaných hostů. V úvodu konference se svým příspěvkem vystoupila náměstkyně ministryně MPSV Zuzana Jentschke Stöcklová, zástupce Jihočeského kraje a starosta města Český Krumlov. V další části byli účastníci seznámeni se změnami chystanými v novele zákona o sociálních službách a dalšími aktualitami z pohledu MPSV. Druhá část konference patřila zástupcům vybraných poskytovatelů sociálních služeb působících v Jihočeském kraji a dalším subjektům, které v této oblasti úzce spolupracují. Společným tématem jednotlivých příspěvků byla sdílená péče o klienta z pohledu poskytovatelů sociálních služeb, konkrétně pak i pomáhajícího personálu. V rámci celého pracovního setkání byla také věnována pozornost dalším zainteresovaným a jejich vzájemná spolupráci a to jak rodiny, tak i dalších a dotčených institucí.

Fotogalerie

 

 

 

 

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: