aktualizováno 12. 9. 2016

Děti z Vyšehradu vystavují své výrobky na městském úřadu

aktualizováno 12. 9. 2016

Odbor sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu v Českém Krumlově srdečně zve na výstavu tvorby dětí z dětského klubu Vyšehrad 182. Do 23. 9. 2016 si návštěvníci mohou na výstavních panelech ve vestibulu městského úřadu prohlédnout nejrůznější výrobky, které děti vytvořily v dětském klubu.

Vyšehrad je jedna z lokalit, kde se nacházejí sociální byty a s klienty je terénní pracovnice v pravidelném kontaktu při své práci. „V domě v suterénu jsme využili společné prostory a zřídili zde dětský klub, kde se pravidelně scházejí děti a maminky z domu i blízkého okolí. Všichni se aktivně podílí na tvorbě výtvarných a jiných rukodělných výrobků. Za příznivého počasí pak pod vedením terénní pracovnice navštěvují děti výstavy místních umělců, poznávají historii města Krumlova a přírodu v okolí a realizují i další aktivity," uvedla vedoucí odboru sociálních věcí Ingrid Pechová.

Dětský klub Vyšehrad vede terénní pracovnice Viola Tokárová, zaměstnaná na Odboru sociálních věcí a zdravotnictví v Českém Krumlově. Vedoucí a děti (ve věku 3 - 15 let) se scházejí každou středu od 14.00 - 17.00 hodin.

 

Dětský klub Vyšehrad

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov