aktualizováno 12. 9. 2016

Děti z Vyšehradu vystavují své výrobky na městském úřadu

aktualizováno 12. 9. 2016

Odbor sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu v Českém Krumlově srdečně zve na výstavu tvorby dětí z dětského klubu Vyšehrad 182. Do 23. 9. 2016 si návštěvníci mohou na výstavních panelech ve vestibulu městského úřadu prohlédnout nejrůznější výrobky, které děti vytvořily v dětském klubu.

Vyšehrad je jedna z lokalit, kde se nacházejí sociální byty a s klienty je terénní pracovnice v pravidelném kontaktu při své práci. „V domě v suterénu jsme využili společné prostory a zřídili zde dětský klub, kde se pravidelně scházejí děti a maminky z domu i blízkého okolí. Všichni se aktivně podílí na tvorbě výtvarných a jiných rukodělných výrobků. Za příznivého počasí pak pod vedením terénní pracovnice navštěvují děti výstavy místních umělců, poznávají historii města Krumlova a přírodu v okolí a realizují i další aktivity," uvedla vedoucí odboru sociálních věcí Ingrid Pechová.

Dětský klub Vyšehrad vede terénní pracovnice Viola Tokárová, zaměstnaná na Odboru sociálních věcí a zdravotnictví v Českém Krumlově. Vedoucí a děti (ve věku 3 - 15 let) se scházejí každou středu od 14.00 - 17.00 hodin.

 

Dětský klub Vyšehrad

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: