aktualizováno 25. 7. 2016

Česká republika UNESCO -  Výstava velkoformátových fotografií

25.7.2016

Logo MCU

Od 18. července můžete navštívit výstavu velkoformátových fotografií Libora Sváčka ve veřejných prostorech Červené radnice (Rotes Rathaus) v Berlíně, v těsné blízkosti náměstí Alexanderplatz.

Výstavu, která potrvá do poloviny srpna, pořádá Vydavatelství MCU z Českého Krumlova. Přijďte si prohlédnout architektonické perly České republiky a nechte se inspirovat pro své cesty. Vystavené fotografie jsou výsledkem několikaleté práce předního českého fotografa Libora Sváčka a Vydavatelstvím MCU byly vybrány z jeho autorské knihy Česká republika UNESCO.

Knihu můžete získat v dobrých knihkupectvích nebo si ji objednat přímo na stránkách Vydavatelství MCU (www.mcumedia.cz).

Výstava vznikla za laskavé podpory agentury CzechTourism a Českého centra v Berlíně.

Vstup je zdarma, těšíme se na Vaši návštěvu!

Rotes Rathaus, Rathausstraße, 10178 Berlin 18. 7. 2016 - 15. 8. 2016

Otevírací doba radnice: Po-Pá 9.00-18.00 hod.

Fotogalerie

       

Logo Czech TourismLogo Berlín 2016Logo UNESCO

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: