aktualizováno 13. 4. 2016

Jak likvidovat biologický odpad

aktualizováno 13. 4. 2016

S ohledem na aktuálně probíhající jarní práce na zahradách se mnoho občanů dotazuje na možnosti ukládání bio odpadu. Dovolujeme si informovat, že na sběrném dvoře je možné odkládat biologický odpad (tráva, listí, větve). Sběrný dvůr je otevřen v pondělí a středu od 14.30 do 18.00 hod, v sobotu pak od 10.00 do 16.00 hod. Obyvatelé města mají po předložení občanského průkazu ukládání odpadu zdarma.

Prosíme o dodržování stanovené délky větví cca 1 m z důvodu maximálního využití kontejneru a snazší manipulace s odpadem.

Ukliďme Česko - po úklidu

Kontakt

Sběrný dvůr se nachází v Kaplické ulici v Českém Krumlově (pod bývalým areálem společnosti Šumstav, a.s.).

Telefon: 380 711 837

Sběrný, nebo také "recyklační" dvůr je místo, kde můžete odevzdat odpady, které se nevejdou či nepatří do běžných kontejnerů. Každý dvůr má svého správce a ten vám poradí, do kterého kontejneru můžete odložit odpady, které jste přinesli či přivezli.

Související odkazy

Systém odpadového hospodářství ve městě

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: