aktualizováno 22. 1. 2016

Havárie dodávky tepla na sídlišti Plešivec

aktualizováno 22. 1. 2015

22. 1. 2016, 8:00 hod.

Společnosti Energo Český Krumlov se podařilo místo havárie lokalizovat a závadu opravit a v dnešních ranních hodinách byla obnovena dodávka tepla do postižené oblasti.

 

21. 1. 2016, 16:00 hod.

Společnosti Energo Český Krumlov se dosud nepodařilo nalézt místo havárie na vedení tepla, je tedy vysoce pravděpodobné, že jeho dodávka do bytových domů č. p. 233 - 244, 247, 267, Mateřské školy Plešivec I a budovy Úřadu práce ČR nebude ani dnes obnovena.

Vzhledem k této skutečnosti město Český Krumlov sděluje, že až do odvolání jsou v platnosti informace, uvedené v letáku, který byl včera v odpoledních hodinách distribuován v postižené lokalitě a zveřejněn na webu města, včetně možnosti nouzového přespání v tělocvičně Základní školy Plešivec.

Jakmile dojde při řešení havárie k posunu, bude Městský úřad Český Krumlov veřejnost informovat prostřednictvím rozhlasu, SMS InfoKanálu a webových stránek města Český Krumlov www.ckrumlov.cz/obcan.

 

21. 1. 2016, 12:30 hod.

Do současné doby se dodavateli tepla nepodařilo nalézt místo závady. O dalším postupu bude obyvatele informovat Městský úřad Český Krumlov v odpoledních hodinách prostřednictvím rozhlasu, SMS infokanálu a webových stránek města www.ckrumlov.cz/obcan.

 

20. 1. 2016, 15:15 hod.

Dodavateli tepla spol. ENERGO Český Krumlov se s největší pravděpodobností nepodaří do dnešního večera odstranit havárii na vedení tepla a tedy ani obnovit vytápění v domech č. p. 233 až 244.

Město Český Krumlov havárii nezavinilo, nemá možnost její nápravu ovlivnit, nicméně při vědomí svízelné situace obyvatel a bydlících v dotčených domech, situaci monitoruje a snaží se být nápomocno při hledání řešení. Obyvatelé mají v současnosti následující možnosti:

- strávit noc ve svých bytech;
- strávit noc u příbuzných a známých;
- ti, kteří nemají možnost si obstarat náhradní ubytování vlastními silami, mohou využít nabídky města Český Krumlov, které zajistilo nouzové přespání v tělocvičně ZŠ Plešivec a v odůvodněných případech v ubytovně „Sportovní hala".

Pokud se rozhodnete využít nabídky nouzového přespání, kontaktujte, prosím, pracovníka krizového řízení Městského úřadu Český Krumlov Slavomíra Čurdu na telefonu 608 728 838, který Vaši žádost zaeviduje a poskytne Vám další informace.

Doporučujeme Vám zároveň sledovat webové stránky města Český Krumlov (www.ckrumlov.cz/obcan), přihlásit se k odběru SMS InfoKanálu a věnovat pozornost hlášení místního rozhlasu ve městě Český Krumlov. Všemi těmito prostředky bude Městský úřad Český Krumlov informovat o dalším postupu.

 

20. 1. 2016, 13:50 hod.

Dodavateli tepla se dosud nepodařilo závadu lokalizovat, je tedy možné, že vytápění nebude do dnešního večera obnoveno. Znovu proto apelujeme na obyvatele domů č. p. 233 - 244, aby si předběžně zajistili pro dnešní noc ubytování u příbuzných či známých. 

Další informace poskytneme po 15. hodině prostřednictvím rozhlasu, SMS infokanálu a webových stránek města Český Krumlov.

 

20. 1. 2016, 10:30 hod.

Dnes ráno došlo k havárii na vedení tepla v dolní části sídliště Plešivec. Dotčeny jsou bytové domy č. p. 233 - 244, Mateřská škola Plešivec I a Úřad práce. V současné době se pracuje na nalezení a odstranění závady.

Vzhledem k tomu, že je možné, že dodávka tepla nebude obnovena do dnešního večera, žádáme obyvatele dotčených domů, aby si předběžně zajistili přenocování u příbuzných či známých.

Bližší informace budou poskytnuty dnes po poledni.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: