aktualizováno 2. 10. 2015

Nákup nábytku do MŠ Za Nádražím, Český Krumlov

aktualizováno 2. 10. 2015

Město v úzké spolupráci s mateřskou školou pořídili díky finanční podpoře Jihočeského kraje v průběhu měsíců srpen až září nový úložný, didaktický a užitkový nábytek, který doplnil vnitřní vybavení potřebné pro provoz školky a předškolní vzdělávání, zároveň částečně nahradilo stávající nevyhovující vybavení. Předmětem pořízení vybavení byly: psací stůl, kontejner, různé druhy skříněk, policový systém, dětská kuchyně, rozkládací křesla ve tvaru medvídka.

O projektu

Název: Nákup nábytku do MŠ Za Nádražím, Český Krumlov
Místo realizace: Český Krumlov - MŠ Za Nádražím 223, 381 01 Český Krumlov
Investor projektu: město Český Krumlov
Dodavatel vybavení: MAKRA DIDAKTA s.r.o., Galerie Butovice, Radlická 520/117, 158 00 Praha 5 - Jinonice, IČ: 279 167 58
Stav projektu: projekt dokončen, fáze udržitelnosti
Termín realizace: srpen - září 2015
Celkové výdaje projektu: 82 710,- Kč
Celková výše podpory: 46 476,- Kč
Poskytovatel podpory: Jihočeský kraj - GP Podpora školství, opatření 3. Vybavení vnitřních prostor budov a školních zahrad mateřských škol zřizovaných obcí a krajem a mateřských škol určených pro děti zřizovatele a jiného zaměstnavatele (tzv. „firemních" mateřských škol)

Popis projektu a jeho realizace

Vybavení jedné ze tříd mateřské školy Za Nádražím bylo shledáno za zastaralé, opotřebované a nedostačující z hlediska kapacit školky. Proto město v úzké spolupráci s ředitelkou školky předložilo žádost o dotaci do grantového programu Jihočeského kraje Podpora školství. Žádost o dotaci byla úspěšná, proto město za finanční podpory pořídilo vybavení jedné třídy. Nábytek sestává z psacího stolu, 2 kontejnerů a policového systému do různých druhů skříněk (skříňky otevřené, s dvířky a policí, se zásuvkami, s nástavcem). Dále byla pořízena dětská kuchyně a 2 rozkládací křesla ve tvaru medvídka. Pořízením vybavení došlo k vytvoření kvalitního prostředí a zkvalitnění podmínek pro výchovně vzdělávací proces dětí.

Na koho se obrátit


Zadané podmínce nevyhovuje žádný záznam.

Fotogalerie

"Nákup nábytku do MŠ Za Nádražím, Český Krumlov"

Logo jihočeský kraj 2015

Tento projekt byl realizován s finanční účastí Jihočeského kraje

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: