aktualizováno 24. 9. 2015

DEN PLNÝ PREVENCE

aktualizováno 25. 9.2015

Den plný prevence 2015 je terénní soutěž určená pro žáky ZŠ a víceletých gymnázií.Den plný prevence 2015

Kdy: 01.10.2015 (Čt) 08:20 - 15:00
Kde: Střelnice Český Krumlov

GPS: 48°49'51.99"N, 14°19'12.55"E
Den plný prevence - je 1 denní terénní soutěž určená pro žáky ZŠ a víceletých gymnázií z celého okresu Český Krumlov, členěná podle věku soutěžících do IV. kategorií.

Již 14. ročník akce se koná ve spolupráci Oblastního spolku Českého červeného kříže (OS ČČK) Český Krumlov s Policií ČR územním odborem Český Krumlov, územním odborem Jihočeského hasičského záchranného sboru Český Krumlov, Armádou ČR, Vodní záchrannou službou, Městskou policií Český Krumlov, Lesy České republiky, Správou CHKO Blanský les, K- centrum Český Krumlov, Ekocentrem Šípek a Základní organizací českého svazu ochránců přírody.

Projekt navazuje na úspěšné projekty z minulých let na základě velkého a stálého zájmu ze strany ZŠ a víceletých gymnázií, kdy se v nich aktivně každoročně zapojilo cca 100 žáků. Předpokládáme, že i do budoucna zajistíme za pomoci dalších poskytovatelů finanční prostředky pro zajištění projektu.

Zázemí akce poskytne Policie České republiky, Střelnice.

Projekt Den plný prevence podpořili :

   Město Český Krumlov       Jednota spotřební družstvo Kaplice       Lesy a statky ČR               Kooperativa a.s.

    Logo město Český Krumlov            Logo Jednota "250"          Logo Lesy ČR II          Logo Kooperativa

 

Akce se koná pod záštitou starosty města Český Krumlov Mgr. Dalibora Cardy!

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: