aktualizováno 15. 9. 2015

 

FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ COLOURS OF HERITAGE 2015 o 500 €!!!

Aktualizováno 9. 9. 2015

Colours of heritageOrganizace měst světového dědictví vyhlásila dne 8. září 2015 fotografickou soutěž „Colours of heritage" („Barvy světového dědictví") a město Český Krumlov do ní bylo úspěšně zaregistrováno. Úkolem soutěžících bude zachytit pohled na město zapsané na Seznamu světového dědictví UNESCO, zdůraznit škálu jeho barev a nálákat k jeho návštěvě jak jeho občany, tak zahraniční i tuzemské návštěvníky. Soutěž je určena pouze pro amatérské fotografy bez omezení věku, podmínkou je, že fotografie musí zobrazovat město, které je na seznamu světového dědictví UNESCO. Nezletilí fotografové se mohou soutěže zúčastnit pouze se souhlasem svého zákonného zástupce.

Registrace soutěžících pomocí on-line formuláře a registrace fotografií na: www.ovpm.org/en/Colours_of_World_HeritagePovinné údaje pro registraci: křestní jméno, příjmení, adresa, e-mail, název města ze seznamu UNESCO.

Každý soutěžící nahraje maximálně 3 fotografie ve formátu JPG, ve vysokém rozlišení (např. 2000 x 3000 pixelů), velikost souboru 2 až 5 MB, každá fotografie musí bát označena popiskem a musí být uvedeno místo, kde byla fotografie pořízena.

Registrace a nahrávání fotografií probíhají od 8. září do 15. listopadu 2015. Fotografie registrované v pozdějším termínu nebudou do soutěže zařazeny.

Odborná komise města Český Krumlov vyhlásí do 30. listopadu 2015 výherce, který získá odměnu 500 € a postoupí do mezinárodního kola soutěže,která bude vyhodnocena do 11. prosince 2015 a vítěz získá odměnu ve výši 700 €.

Před registrací si pročtěte a potvrďte vstupní podmínky soutěže na www.ovpm.org/en/Colours_of_World_Heritage! (v anglickém jazyce). Soutěžící souhlasí se zveřejněním fotografií a s poskytnutím osobních údajů.

                                                                               Logo OWHC    

Organizátorem soutěže je Regionální sekretariát OWHC (Organizace měst světového dědictví ) pro země severní a západní Evropy se sídlem v Regensburgu ve spolupráci s městem Český Krumlov.

 

 

 

 

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: