aktualizováno 27. 8. 2015

Bohemian Gran Fondo 3. - 4. 10. 2015

aktualizováno 27. 8. 2015

Druhý ročník charitativní amatérské cyklistické akce, která svým výškovým profilem patří mezi nejnáročnější nejen ve střední Evropě, se koná za finanční podpory města Český Krumlov opět v Českém Krumlově ve dnech 3. a 4. října 2015. Tratě BGF procházejí regionem, který se svou přírodní krásou a historickými památkami zapsanými na seznamu UNESCO řadí mezi turisticky nejatraktivnější a nejnavštěvovanější místa ve střední Evropě. Akce se koná na podporu klinického onkologického výzkumného programu Projekt 35 zabývajícího se komplexně problematikou léčby karcinomu prsu u žen mladších 35 let. Jezdci svou účastí v jedné ze čtyř tratí BGF 2015 pomáhají naplnit motto Bohemian Gran Fondo, které zní: "Race to HELP, Help to Win."

Tratě pro rok 2015

Bohemian Gran Fondo na 185 km    Logo Bohemian Gran Fondo                                                                             

Fondo Český Krumlov na 123 km

Pojišťovna VZP Fondo

PROJEKT 35 Fondo

Podrobné informace naleznete na: http://www.bohemiangranfondo.cz/cz/uvod.

Fotogalerie

BOHEMIAN RUN FONDO

Bohemian Run Fondo je doprovodný program a pokračování cyklistického Bohemian Gran Fonda pro sportovní nadšence, kteří podporují charitativní myšlenku BGF, ale nemohou se z nejrůznějších důvodů jeho cyklistické části zúčastnit, či pro cyklisty, kteří únavu z předchozího náročného dne chtějí rozpustit dalším sportovním výkonem v prostředí renesanční perly.BRF 2015 je silničním během na 8 km na částečně uzavřené trati a účastníci jsou povinni respektovat pokyny organizátorů a pohyb a práva ostatních účastniku silničního provozu.Trasa běhu vede parky a uličkami historického města s vyloučením dopravy. Součásti tratě jsou tři samostatně měřené úseky.Více informací naleznete na: http://www.bohemiangranfondo.cz/cz/brf-beh.

Registrace

Pro přihlášení k účasti na Bohemian Gran Fondo je nutné nejprve vyplnit formulář. Věnujte prosím pozornost správnému vyplnění potřebných údajů, které mohou být důležité pro pozdější ověření Vaší platby. Pro úspěšné odeslání Vaší přihlášky je nutné vyplnit všechny kolonky označené hvězdičkou. Bezprostředně po odeslání přihlášky bude na Vámi uvedenou adresu zaslán email potvrzující Vaši přihlášku a obsahující instrukce k provedení platby registračního (startovního) poplatku. Heslo v něm uvedené použijte pro přihlášení do sekce Můj profil, ve které naleznete nejen Vaše osobní údaje, ale i údaje o provedené platbě a přiděleném startovním čísle.

Více infomací na: http://www.bohemiangranfondo.cz/cz/registrace

Partneři

logo projekt 35    logo VZP      Logo město Český Krumlov      Logo jihočeský kraj 2015

Související odkazy

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: