aktualizováno 29. 4. 2015

Ukliďme Česko 18. 4. 2015

aktualizováno 23. 4. 2015

Sychravé chladné ráno - vyhlídka na hojnou účast nevalná až chabá ....Na jednotlivá místa srazu nakonec dorazí celkem 30 statečných ... Po seznámení se navzájem a s jednotlivými vybranými lokalitami k úklidu vyrážíme ... Práce jde překvapivě od ruky a brzo motorizovaná jednotka téměř nestíhá - zběsile přejíždí mezi jednotlivými skupinami a zásobuje (pytle, rukavice, rukavice, pytle)....

Objeví se i náhodní okolojdoucí, kteří se nechají atmosférou strhnout a spontánně se k akci přidávají - výjimečný zážitek :)) Během dopoledne se stihne obrovský kus práce - uklizeny jsou lokality v okolí vyhlídky na Objížďkové silnici a Divadelní zahrady, park u městského hřbitova, plochy navazující na sídliště Mír a černé skládky v CHKO Blanský les - u vodojemu v Tovární ulici a u cesty z Lazce směrem k Petráškovu Mlýnu .... Zvláštní dík patří dětem a učitelskému sboru Základní školy v Kaplické ulici v Českém Krumlově - ti uklidili okolí autobusového nádraží a heliportu na Horní Bráně. K úspěchu akce významně přispěl i místní skautský oddíl - byli jste úžasní :)))

Slova neobsáhnou, fotky napoví, osobní zkušenost osloví - těšíme se na Vás příští rok !!!

                       PŘED                                                                          PO

        Ukliďme Česko - po úklidu                Ukliďme Česko - před úklidem                         

 

jménem organizátorů děkuje V. Horáková - ŽP MÚ Český Krumlov

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: