aktualizováno 4. 4. 2012

Prohlídky města pro žáky krumlovských škol v rámci projektu
"UNES-CO VÍŠ A ZNÁŠ?"

 aktualizováno 23.11.2011

Ve středu 16. listopadu se po druhé hodině odpolední na náměstí Svornosti shromáždila obrovská skupina dětí.  Všichni přišli za účelem  absolvovat speciální prohlídku města. Byli připraveni zkušení průvodci, kteří  losovali, jakou z krumlovských škol budou městem provádět. Děti  se  na prohlídky i v sychravém listopadovém počasí moc těšily.  Teoretické znalosti z přechozí přednášky v Městském divadle mohly převést do praxe, proniknout do světa památek, který je v Krumlově obklopuje na každém kroku. Zkušenosti a poznatky,které během prohlídky získaly jim jistě pomůžou přiblížit se o krůček blíže k výhře - tématickému zájezdu UNESCO.

Průvodci pan Ing. Oto Šrámek, paní Ing. Edita Macková, paní Hildegarda Kodrasová, pan Mgr. Martin Jakab a paní Mgr. Marie Kalistová byli skvělí a my jím tímto velice děkujeme za spolupráci.

Partneři a podpora: Ministerstvo kultury České republiky; Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky; Jihočeský kraj; Stálá mise České republiky při UNESCO; České dědictví UNESCO; Národní památkový ústav České Budějovice; Městská knihovna v Českém Krumlově; Regionální muzeum v Českém Krumlově; Museum Fotoateliér Seidel; Státní hrad a zámek Český Krumlov; Sdružení průvodců Český Krumlov, o. s.; pan Mgr. Martin Jakab; paní Mgr. Marie Kalistová; Městské divadlo Český Krumlov, o. p. s.; Českokrumlovský rozvojový fond, s. r. o.; Rotary club Český Krumlov

Sponzoři: Česká centrála cestovního ruchu-CzechTourism; Zambelli-technik, spol. s r. o.; Schwan Cosmetics CR, s. r. o.; K + B Expert, s. r. o.; Kaufland Česká republika, v. o. s.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: