aktualizováno 27. 5. 2011

Projekt komunitního plánování sociálních služeb v Českém Krumlově úspěšně ukončen

aktualizováno 27.05.2011

Obecně prospěšná společnost Jihočeská rozvojová, ve spolupráci s partnerem projektu, městem Český Krumlov, úspěšně dokončila roční projekt, jehož výsledkem je strategický dokument - 2. Komunitní plán sociálních služeb na léta 200/2011 aktualizovaný na rok 2011 pro území města.

Do procesu aktualizace komunitního plánu sociálních služeb ve městě byli zapojeni poskytovatelé sociálních služeb, zástupci města i široká veřejnost. Výsledný komunitní plán, který byl v lednu 2011 projednán a schválen Radou a Zastupitelstvem města Český Krumlov, představuje strategii rozvoje sociálních služeb pro rok 2011. Komunitní plánování sociálních služeb však tímto nekončí. V průběhu tohoto roku bude probíhat proces plánování sociálních služeb i na území obce s rozšířenou působností Český Krumlov. Do tohoto procesu budou zapojeni nejen zástupci všech obcí, poskytovatelů, ale i uživatelů z celého území ORP ČK.

V současné době je připravována aktualizace Katalogu poskytovatelů sociálních služeb ve městě Český Krumlov. Katalog poslouží občanům jako ucelený zdroj kontaktů a informací o sociálních a dalších souvisejících službách ve městě i jeho okolí. Katalog bude k dispozici od června, a to v elektronické podobě na internetových stránkách města Č.Krumlov v sekci Komunitní plánování. V tištěné podobě jej budete moci získat na městském úřadě (odbor sociálních věcí a zdravotnictví) a u vybraných poskytovatelů sociálních služeb.

Plánování sociálních služeb ve městě Český Krumlov bylo realizováno v rámci projektu Komunitní plánování sociálních služeb Český Krumlov (reg. č.: CZ.1.04/3.1.03/45.00028), který byl financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Na koho se obrátit?


Zadané podmínce nevyhovuje žádný záznam.

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: