aktualizováno 24. 5. 2011

Řádění vandalů

aktualizováno 24.05.2011

Město Český Krumlov se potýká s nezodpovědným chováním vandalů. Někteří hodí odpadkové koše do řeky, někteří zničí městský majetek (například sprejování) a někteří zapálí koš na separovaný odpad. V květnu někdo zapálil separační kontejner na papír. Oheň poškodil i sousední nádoby na plasty a sklo. Cena jednoho kontejneru se pohybuje kolem 15 tisíc Kč. 

Město Český Krumlov prosí všechny spoluobčany, kteří by byli svědky vandalismu, aby neprodleně kontaktovali Městskou policii na lince 156. 

2011-05 Vandalismus - kontejnery na separaci 2011-05 Vandalismus - kontejnery na separaci 2011-05 Vandalismus - kontejnery na separaci 2011-05 Vandalismus - kontejnery na separaci 2011-05 Vandalismus - kontejnery na separaci

Související odkazy

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: