aktualizováno 17. 5. 2011

Rybářské lístky i v Horní Plané a Frymburku

aktualizováno 17.05.2011

V souvislosti se změnou legislativy (zákon 104/2011 Sb.) dochází ke změnám při vydávání rybářských lístků. Novela účinná od 1. 7. 2011 rozšiřuje počet míst, kde je možné získat rybářské lístky. Od července bude vydávat rybářský lístek občanům České republiky obecní úřad obce s pověřeným obecním úřadem, v jehož obvodu má žadatel o vydání rybářského lístku trvalý pobyt. V případě Českokrumlovska se jedná o Městský úřad Český Krumlov, Městský úřad Horní Planá a Městský úřad Vyšší Brod. Cizincům bude vydávat rybářský lístek obecní úřad obce s pověřeným obecním úřadem, v jehož obvodu se zdržují. V lokalitě vodní nádrže Lipno vydává rybářský lístek Městský úřad Horní Planá a Městský úřad Vyšší Brod.

Novela zákona usnadní rybářům získání rybářských lístků, protože nebudou muset cestovat až na úřad obce s rozšířenou působností. Pro oblast Lipenska museli rybáři dříve cestovat až na Městský úřad Český Krumlov.

Potřebujete si vyřídit rybářský lístek?

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: