aktualizováno 14. 4. 2011

Město nabízí dva byty k prodeji

aktualizováno 14.04.2011

Město Český Krumlov oznamuje záměr prodat formou výběrového řízení nejvyšší nabídce byty v Českém Krumlově:

 

  1. byt č. 159/22 o velikosti 70 m2, 3+1 s příslušenstvím v šestém poschodí domu č.p. 159, ulice Lipová
  2. byt č. 160/2 o velikosti 69 m2, 3+1 s příslušenstvím v prvním poschodí domu č.p. 160, ulice Lipová

 

Jedná se o byty v dobrém stavu v domech na sídlišti Mír v Českém Krumlově, část obce Domoradice. Oba domy jsou nově zateplené, byty mají nová okna, sklepní kóje a jsou volné. Součástí prodeje budou i spoluvlastnické podíly na společných částech budovy a podíly na stavební parcele.

Podmínky

Zájemce o koupi shora uvedených bytových jednotek doručí městu Český Krumlov na doručovací adresu Městský úřad Český Krumlov, Odbor správy majetku a investic, Kaplická 439, 381 01  Český Krumlov ve lhůtě do 10. 5. 2011 nabídku, která bude obsahovat: jméno, adresu a datum narození zájemce, v případě právnické osoby platný výpis z obchodního rejstříku, označení bytové jednotky číslem a návrh kupní ceny, která nebude nižší než 700 000 Kč. Nabídka bude v zalepené obálce viditelně označené "prodej bytu č. ...", s označením čísla bytu (159/22 nebo 160/2), přičemž v každé obálce bude nabídka pouze na jeden byt

Na koho se obrátit?

Bližší informace a případnou prohlídku bytů je možné dojednat s


Zadané podmínce nevyhovuje žádný záznam.

Oznámení na úřední desce

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: