aktualizováno 18. 2. 2011

Český Krumlov zveřejňuje program jednání zastupitelstva

aktualizováno 18.02.2011

Město Český Krumlov od února zveřejňuje kompletní podklady pro program jednání zastupitelstva. Na webové stránce www.ckrumlov.cz/zastupitelstvo si mohou zájemci prohlédnout nejen materiály pro jednání, ale také se podívat na harmonogram jednání zastupitelstva, přečíst si přijatá usnesení nebo získat kontakt na českokrumlovské zastupitele. Zveřejňování materiálů, otevřenost a transparentní fungování městského úřadu jsou základní body spolupráce, na nichž se dohodla koalice politických stran ČSSD, TOP 09, NK-MPV, KDU-ČSL a NZ. Veřejné únorové jednání zastupitelstva se koná ve čtvrtek 24. února od 16 hodin v jednací místnosti Městského úřadu Český Krumlov v Kaplické ulici.

„Od února letošního roku jsou na webových stránkách města publikovány materiály k jednotlivým bodům programu jednání zastupitelstva. Kromě programu jsou zde k dispozici také důvodové zprávy a jejich přílohy, které dosud v Českém Krumlově nikdy dopředu před projednáváním zveřejňovány nebyly. Tento krok je jedním z prvních mezníků ke zpřehlednění jednání a rozhodování městského zastupitelstva, o něž TOP 09 usilovala ve shodě s koaličními partnery," sdělil radní města Martin Lobík.

S ohledem na platnou legislativu, zejména na zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, provádí město před zveřejněním podkladů anonymizaci citlivých údajů (rodná čísla, čísla dokladů, apod.).

Na programu únorového jednání zastupitelstva budou například tyto body: Přidělení finančních prostředků z rozpočtu města Program podpory kultury města; stavební úpravy městského parku a jižních teras v Českém Krumlově - 2. etapa - podání žádosti o dotaci; regenerace panelového sídliště Nádraží v Českém Krumlově - lokalita A - podání žádosti o dotaci nebo; Skála Pod Kamenem.

Program a podklady k jednání zastupitelstva

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: