aktualizováno 13. 12. 2010

Zapojte se do procesu komunitního plánování!

aktualizováno 13.12.2010

Zajímá Vás problematika sociálních služeb v Českém Krumlově? Není Vám cizí otázka komunitního plánování? I Vy můžete ovlivnit střednědobé plánování města v této oblasti. Město připravuje aktualizaci 2. komunitního plánu sociálních služeb. Koordinátor komunitního plánování zpracoval a zaktualizoval obecné informace. Členové jednotlivých koordinačních (pracovních) skupin rozpracovali jednotlivá opatření a aktivity. 

Aktualizovaný dokument je zveřejněn na této stránce nebo v sekci Komunitní plánování. Veřejnost může návrh připomínkovat prostřednictvím přiloženého formuláře do 4. 1. 2011 (do 12 hodin). 

Princip komunitního plánování je založen na hledání potřeb v oblasti sociálních služeb, stanovování priorit a nalézání zdrojů pro jejich naplňování. Celý proces komunitního plánování je o interakci mezi poskytovateli, mezi potřebnými i mezi širokou veřejností, proto je i do procesu aktualizace komunitního plánu přizvána veřejnost. Jednotlivé připomínky budou zanalyzovány, dokument bude dopracován a předložen ke schválení radě města a zastupitelstvu města.

Dokumenty ke stažení

Na koho se obrátit?

Dynamicky obsah

Související odkazy

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: