aktualizováno 20. 10. 2010

15. října 2010 - Návštěva učitelů Meersburg, San Gimignano na radniciNávštěva učitelů z Itálie a Německa

aktuailzováno 20.10.2010

Na základní školu Plešivec v minulém týdnu zavítali v rámci programu Comenius učitelé z italského San Gimignana a německého Meersburgu. "Pedagogičtí zástupci z partnerských měst nám oplácí návštěvu plešiveckých učitelů z listopadu 2009 a května 2010. Základním cílem projektu je seznámení se školským systémem daných zemí, zejména s výukou na konkrétních školách, s jejich vybavením, používanými metodami a formami práce a také s volnočasovými aktivitami, které školy svým žákům nabízí," upřesnila ředitelka školy Jaroslava Neumannová. Zahraniční pedagogové také nahlédli do hodin v průběhu vyučování. V pátek 15. října německé a italské učitele oficiálně přijal i starosta města Český Krumlov Luboš Jedlička. "Vítám takovou iniciativu. Pro učitele je perfektní zkušeností, když mohou vyrazit do zahraničí a podívat se, jak systém školství funguje jinde. Věřím že tento výměnný program přinese našim pedagogům spoustu zkušeností, které pak zúročí při výuce našich dětí," doplnil starosta.

Fotogalerie z přijetí

15. října 2010 - Návštěva učitelů Meersburg, San Gimignano na radnici 15. října 2010 - Návštěva učitelů Meersburg, San Gimignano na radnici 15. října 2010 - Návštěva učitelů Meersburg, San Gimignano na radnici

Související odkazy

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: