aktualizováno 5. 8. 2010

31.7 2010 - Starosta Luboš Jedlička ocenil vodní záchranáře z Českého KrumlovaVodní záchranáři získali ocenění od města

aktualizováno 05.08.2010

Během Českého poháru v dálkovém plavání, který se konal od 31. července do 1. srpna na Lipenské vodní nádrži v Dolní Vltavici, ocenil starosta města Český Krumlov Luboš Jedlička českokrumlovské vodní záchranáře za úspěšnou reprezentaci města.

V posledních ročnících Mistrovství České republiky ve vodním záchranářském sportu získala Vodní záchranná služba Českého červeného kříže Český Krumlov titul Mistra České republiky v soutěži družstev a řadu medailí v individuálních disciplínách. Družstvo mladšího dorostu místní skupiny obhájilo v roce 2010 již potřetí titul Mistrů České republiky ve vodním záchranářském sportu. Družstvo mladšího dorostu si připsalo i absolutní vítězství celé soutěže, protože v celkovém součtu časů porazilo i starší dorost. 

V roce 2010 se květnového Mistrovství České republiky ve vodním záchranářském sportu v Sokolově zúčastnilo 150 vodních záchranářů z celé republiky. Družstva juniorských záchranářů soutěžila v plavecké a záchranářské štafetě a v kardiopulmonální resuscitaci. Jednotlivci soutěžili v disciplínýách kraul s pásem a ploutvemi, volný způsob s podplaváním překážky, záchrana modelu 50 m nebo tažení figuríny s ploutvemi 50 m.

Více informací je zveřejněno na www.zachranari.cz.

31.7 2010 - Starosta Luboš Jedlička ocenil vodní záchranáře z Českého Krumlova 31.7 2010 - Vodní záchranáři z Českého Krumlova - český pohár, Lipno

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: