aktualizováno 17. 6. 2010

Dopravní omezení během slavností

aktualizováno 17.06.2010

Město bude uzavřeno pro vjezd motorových vozidel v pátek 18. 6. od 12 do 24 hodin, s tím, že pro zásobování bude v nutných případech umožněn vjezd do 16 hodin. V sobotu 19. 6. bude město uzavřeno pro vjezd motorových vozidel od 8 hodin, zásobování bude možné nejpozději do 9 hodin. Uzavírka města pro vjezd vozidel v sobotu bude od 9 do 24 hodin. V neděli 20. 6. bude omezen průjezd městem od 9 do 17 hodin.

Pořadatelé žádají obyvatele města, aby v době Slavností neparkovali svá vozidla na území vnitřního města, zejména pak na trase historického průvodu, a předešli tak tím možným nepříjemnostem. Pořadatelé doporučují využít k parkování parkoviště mimo centrum města.

Více informací o Slavnostech pětilisté růže zde.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: