aktualizováno 29. 9. 2011

8.6.2010 Starosta Luboš Jedlička ocenil Dianu AugustinovouOcenění nadějné snowboardistky

aktualizováno 09.06.2010

Starosta města Český Krumlov Luboš Jedlička včera na radnici ocenil čtrnáctiletou snowboardistku Dianu Augustinovou z Českého Krumlova za sportovní výsledky v posledních sezónách. Starosta úspěšné reprezentantce předal finanční odměnu a děkovný list města Český Krumlov.

Diana Augustinová je žákyně osmé třídy Základní školy Plešivec a již třetí sezónu se účastní závodů ve freestyle snowboardingu. V posledních dvou sezónách byla velmi úspěšná. Diana Augustinová je členkou A týmu české juniorské reprezentace (viz www.czech-ski.cz/snowboarding). V sezoně 2009-2010 se zúčastnila 17 závodů. Byla oceněna jako jediná dívka hejtmanem Jihočeského kraje za získání dvou medailí na Národní zimní olympiádě mládeže v Libereckém kraji. Absolvuje závody jak v Čechách, tak prestižní juniorské závody v zahraničí s výbornými výsledky. V současné době se připravuje projekt tréninkové přípravy na olympiádu v Soči. Diana Augustinová by měla být součástí tohoto týmu. I přes časově náročné sportovní vytížení studuje ve škole s vyznamenáním.

 

8.6.2010 Starosta Luboš Jedlička ocenil Dianu Augustinovou<div id="fb-root"></div>
<script>(function(d, s, id) {
  var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
  if (d.getElementById(id)) {return;}
  js = d.createElement(s); js.id = id;
  js.src = "//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1";
  fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script>

<div class="fb-like" data-send="true" data-width="450" data-show-faces="true"></div>

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: