aktualizováno 8. 4. 2010

Český Krumlov tentokrát v kouzelném hávu

aktualizováno 08.04.2010

Město Český Krumlov už přivítalo jaro, oslavilo velikonoční svátky a už zdobí a nažehluje svůj kouzelný háv. Od 30. dubna do 1. května se Český Krumlov promění v Kouzelný Krumlov. Přijměte pozvání třeba na stavění máje, koncert Všechny hvězdy nad Krumlovem, lampiónový průvod nebo májové odpoledne otevřených muzeí a galerií. Letošní novinkou bude májové fotografování s Museem Fotoateliér Seidel. Prvomájová romantická fotografie před nově restaurovaným historickým fotografickým pozadím potěší nejen zamilované... Vydejte se i Vy do kouzelné atmosféry Českého Kouzelného Krumlova. Vstupné je také kouzelné - zdarma. Více informací a kompletní program je zveřejněn na www.ckrumlov.cz/kouzelnykrumlov2010.

Na co se těší...

Ing. Luboš Jedlička - starosta města Český KrumlovStarosta Českého Krumlově Luboš Jedlička

„Kouzelný Krumlov si každoročně spojuji s oslavou jara a Máje. Těším se na páteční i sobotní program. V pátek přejmenujeme na celý měsíc náměstí Svornosti na náměstí Lásky a necháme do města vstoupit Kouzelnou atmosféru. V pivovarských zahradách rád navštívím prezentace českokrumlovských spolků, institucí, kulturních i sociálních sdružení, které město Český Krumlov podporuje ze svého rozpočtu. Jako starostu Českého Krumlova mě velmi těší, když se do programu ve městě zapojují nejen organizátoři tradičních akcí, ale také v hojné míře zájmové skupiny a občané města. Kouzelný Krumlov je ideální příležitostí potkat se s přáteli a oslavit svátek zamilovaných."

 

Ing. Jitka ZikmundováMístostarostka Českého Krumlova Jitka Zikmundová

„Pro mě je nejatraktivnější částí programu Krumlovský veletrh. V letošním roce je to 30 českokrumlovských organizací, spolků, škol a firem, které se pochlubí svojí celoroční činností, kreativitou a vtipem. Každý rok si přináším z Krumlovského veletrhu nějaký „úlovek" pro ozdobení mého bytu v podobě výtvarného díla dětí z některé českokrumlovské školy. A letos se určitě nechám portrétovat na originální pohlednici v retro stylu od Musea Fotoateliér Seidel."

 

 

Jan Vozábal - ředitel Městského divadla Český Krumlov (2009)Ředitel Městského divadla Český Krumlov a spoluorganizátor akce Jan Vozábal

„Těším se na páteční odpolední program kdy je v pivovarských zahradách skvělá atmosféra, přichází spousta známých, děti si užívají dětského odpoledne a dospělí si třeba jen tak povídají. Z večerních koncertů si pak nenechám ujít Kokosy - Kolínský komorní symfoňák a jejich úpravy hudby ze známých filmů a pohádek. Překvapit se nechám čerstvě pokřtěným DVD Dušana Grmolce o našem městě, pak si možná poskočím při hudbě cikánské kapely, no a na prvního máje si rozhodně nenechám ujít Black Bottom na náměstí a procházku po galeriích. Stručně řečeno, těším se na jarní atmosféru a setkávání s kamarády a známými."  

 

Program Kouzelného Krumlova 2010

Pořadatelé Kouzelného Krumlova

město Český Krumlov

Městské divadlo Český Krumlov o.p.s.

Českokrumlovský rozvojový fond, spol. s r.o.

Generální partner akce     

Budějovický Budvar, n.p.

Hlavní partner

Česká centrála cestovního ruchu - Czech Tourism

Partner

Hotel Bellevue

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: