aktualizováno 13. 1. 2010

Setkání s podnikateli

12. ledna 2010

V restauraci českokrumlovského pivovaru Eggenberg se v úterý 12. ledna uskutečnilo tradiční setkání pořádané městem Český Krumlov a Jihočeskou hospodářskou komorou - oblast Český Krumlov, na kterém se scházejí představitelé podnikatelské sféry, státních úřadů, institucí a samospráv.

Hostem setkání byl i makroekonomický stratég Československé obchodní banky Tomáš Sedláček (lektor Karlovy univerzity, publicista, někdejší poradce prezidenta Václava Havla, člen bývalé vládní rady NERV). Populární český ekonom prezentoval svůj pohled na hospodářskou krizi, potřebu reforem v České republice nebo otázku zavedení eura v naší zemi.

Starosta Českého Krumlova Luboš Jedlička naznačil investiční záměry města v roce 2010, shrnul hospodaření v roce 2009 a nastínil, že v následujících letech město bude nést následky výpadků daňových příjmů.

Fotogalerie

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: