aktualizováno 6. 2. 2010

Oslavy státního svátku v Českém Krumlově

I v Českém Krumlově se konalo několik akcí, které připomněly památku na Den vzniku samostatného československého státu. 

Položení květin k bustě T. G. Masaryka

Okresní organizace Čs. svazu PTP a Základní škola T. G. Masaryka pořádaly slavnostní akt položení kytic k bustě T. G. Masaryka u základní školy. Akce se uskutečnila v úterý 27. října od 10 hodin. Na významný den v československých dějinách vzpomnělo i vedení města Český Krumlov.

Kladení květin k památníků T. G. Masaryka Kladení květin k památníků T. G. Masaryka

Koncert partnerského města Llanwrtyd Wells

Město Český Krumlov a jeho partnerské město Llanwrtyd Wells pořádala koncert britského sboru Builth Male Voice Choire. Členové mužského pěveckého sboru vystoupili v předvečer státního svátku v úterý 27. října od 18 hodin v Jezuitském sálu Hotelu Růže. Vystoupení britských pěvců bylo věnováno památce Dne vzniku samostatného československého státu a oslavě 700 let města Český Krumlov.

Pochod na Křížovou horu

Klub český turistů, odbor Start Český Krumlov pořádal ve středu 28. října pochod u příležitosti Dne vzniku samostatného československého státu. Pochod byl také věnován 700. výročí města Český Krumlov. 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: