aktualizováno 6. 2. 2010

Sboristé z britského partnerského města vystoupili v Českém Krumlově

2. listopadu 2009

Členové mužského pěveckého sboru z britského partnerského města Llanwrtyd Wells vystoupili v předvečer státního svátku 27. října od 18 hodin v Jeziuitském sálu Hotelu Růže. Vystoupení britských pěvců bylo věnováno památce Dne vzniku samostatného československého státu a oslavě 700 let města Český Krumlov. 

Téměř devadesátičlenná delegace složená z představitelů nejmenšího britského města, sboristů a doprovodu přijela do Českého Krumlova 26. října. „Během čtyřdenního programu byl pro naše přátele z Llanwrtyd Wellsu připraveno například setkání s představiteli Českého Krumlova, prohlídka zámku, návštěva Musea Fotoateliér Seidel nebo grafitového dolu. Velšský sbor si vyzkoušel i akustiku kostela sv. Víta, v němž zapěl neformálně pár duchovních písní," sdělila Vendula Nováková z Kanceláře starosty.

Návštěva z partnerského města se uskutečnila za podpory společnosti E.ON. 

Prohlédněte si fotogalerii ze slavnostního přijetí reprezentace na radnici a z koncertu věnovanému výročí města

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: