aktualizováno 7. 10. 2009

Výstava projektů o budoucnosti města v roce 2099

7. října 2009

Ve čtvrtek 8. října bude slavnostně zahájena výstava prací a výtvarných děl žáků, kteří se zúčastnili projektu Budoucnost města Český Krumlov v roce 2099. Výstava se koná ve vstupní hale Městského úřadu Český Krumlov v Kaplické ulici od 8. října do 6. listopadu 2009. Všichni, kdo nestihli navštívit výstavy žáků ve školách na konci školního roku, mají jedinečnou možnost vidět všechna díla a nápady na jednom místě. Na výstavě nebude chybět keramický model města, papírové modely, obrázky a mnohé další nápady žáků krumlovských škol.

Projekt pro děti a mládež do 18 let je součástí Evropského roku kreativity a inovace. Akci organizovalo město Český Krumlov a Centrum pro pomoc dětem a mládeži, o.p.s. v rámci oslav 700 let od první zmínky o Českém Krumlově jako o městě. Na projektu se podílely všechny základní školy v Českém Krumlově.

 

Odkazy

 

 

 

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: