aktualizováno 25. 9. 2009

Příběh města Český Krumlov - obálka knihyPříběh města Český Krumlov

25. září 2009

Výpravná kniha "Příběh města Český Krumlov" bude během slavnostního křtu v pondělí 28. září 2009 od 15 hodin v Prokyšově sále Prelatury k dostání za speciální cenu 249 Kč. Ve volném prodeji bude poté k dispozici v Infocentru Český Krumlov nebo v českokrumlovských knihkupectvích za pevnou cenu 299 Kč.

Kniha vychází u příležitosti 700. výročí města Český Krumlov a slovem i obrazem provede čtenáře bohatou historií Českého Krumlova od samých začátků po současnost. Na vzniku textové části se podílely převážně pracovnice českokrumlovských archivů. Kniha je doplněna řadou archivních materiálů a fotografií. K dostání bude ve třech jazykových mutacích - česky, německy a anglicky.

Publikaci "Příběh města Český Krumlov" vydává město Český Krumlov. Finančně byla podpořena z rozpočtu Ministerstva kultury České republiky a Jihočeského kraje.

Jste srdečně zváni na slavnostní pokřtění této knihy v pondělí 28. září 2009 od 15 hodin v Prokyšově sále Prelatury.

Kompletní program Svatováclavských slavností najdete na www.ckrumlov.cz/svs2009.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: