aktualizováno 15. 9. 2009

Starosta města ocenil úspěšné sportovce

14. září 2009

Starosta Českého Krumlova Luboš Jedlička osobně poděkoval úspěšným českokrumlovským sportovcům za výbornou reprezentaci města. Vodním záchranářům i badmintonistům starosta také popřál mnoho sportovního elánu do dalších turnajů a závodů.

Starosta ocenil sportovce klubu SK Badminton Český Krumlov za úspěšnou reprezentaci na Mistrovství ČR družstev žáků do 15 let, které se konalo v květnu 2009 v Liberci, ocenění získali: Lucie Černá, Jaromír Janáček, Jiří Novotný, Petr Janota, Dominik Kolouch a Dario Siviglia, Sabina Milová, Nela Kavalírová, Ondřej Kotyza a Michal Jůzko.

Z klubu Vodních záchranářů Českého červeného kříže Český Krumlov vzorně reprezentovali sportovci na Mistrovství ČR v záchranářském sportu, které se konalo v Sokolově v červnu 2009, ve složení: Kateřina Stropková, Natálie Berounská, Jan Kodým a Aleš Berounský. Tito sportovci obsadili první místo a získali titul Mistr ČR. 

Vedení města pravidelně oceňuje sportovce nebo reprezentanty v dalších soutěžích, kteří se umístili na medailových místech na republikových nebo mezinárodních soutěžích.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: