aktualizováno 2. 9. 2009

Vítání občánků v Českém Krumlově

1. září 2009

Vítání občánků, na které město Český Krumlov dosud rodiče písemně zvalo, je kvůli zákonu č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů nutné organizovat jiným způsobem. Město prosí rodiče novorozenců s trvalým bydlištěm v Českém Krumlově, aby se v případě zájmu sami přihlásili osobně nebo telefonicky na matrice na náměstí Svornosti.

Slavnostní akt vítání občánků do společenského života se připravuje na pátek 23. října 2009 v odpoledních hodinách v Prokyšově sále v Horní ulici (bývalá Prelatura). Chtějí-li se rodiče s dětmi narozenými od 1. dubna 2009 do 31. srpna 2009 zúčastnit slavnostního ceremoniálu, mohou se přihlásit do pátku 25. září 2009 na telefonním čísle 380 766 322 nebo osobně na matrice, pokud tak již neučinili například při převzetí rodného listu.

Těšíme se na Vás a Vaše ratolesti.

Jaroslava Španillerová, matriční úřad

 

 

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: