aktualizováno 28. 8. 2009

Rooseveltova ulice bude od pondělí neprůjezdná

28. srpna 2009

Ve dnech 31. srpna 2009 - 6. září 2009 bude prováděna oprava zádlažby v Rooseveltově ulici před domem č.p. 41. Důvodem oprav je podle odboru investic Městského úřadu Český Krumlov funkční vyspádování komunikace.

"Ulice bude předlážděna v rozsahu 4 x 15 metrů včetně výškové úpravy kanalizačních vpustí, kanalizačních poklopů a hrníčků vodovodních uzávěrů," sdělil Vít Heřman z odboru investic. 

Rekonstrukční práce ulice si vyžádají dopravní omezení a změny v dopravě v Rooseveltově ulici. Kompletní uzavírka ulice a nemožnost průjezdu bude před domem č.p. 41. Řidiči budou moci do Rooseveltovy ulice vjíždět z obou stran - z ulic Horní a Objížďková a pak stejným způsobem vyjedou. Ulice jako taková nebude průjezdná.

Město Český Krumlov děkuje za pochopení dočasných dopravních omezení. (ja)

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: