aktualizováno 28. 8. 2009

Český Krumlov v neděli na programu České televize

28. srpna 2009

Vážení a milí přátelé města Český Krumlov,

dovolte, abych Vás pozvala ke sledování komponovaného večera České televize na téma "Můj kraj Krumlovsko." Český Krumlov, jeho historii, kulturu, ale i známé českokrumlovské tváře si můžete prohlédnout v neděli 30. srpna na druhém programu České televize (ČT2) od 20 hodin.

Od 20.00 ČT2 vysílá pořad "Město mého srdce"

Dokument M. Kubala sleduje úsilí Krumlovanů uplynulých dvaceti let, díky kterému jihočeský skvost znovu získal ztracenou krásu.

Od 20.30 můžete zhlédnout pořad M. Kubaly "Mezinárodní hudební festival Český Krumlov 2009", který tvoří průřez programem 18. ročníku festivalu, jehož vrcholem bylo vystoupení světové sopranistky Renée Fleming.

Od 21.00 bude tématem "Zámek Český Krumlov" - dokument z cyklu Deset století architektury. (Scénář a režie J. Svoboda.)

Od 21.15 se podíváme na "Alchymii času" - dokument o osobnostech a zajímavostech krumlovské historie od M. Bezroukové.

Od 21.30 bude hlavní postavou "Egon Schiele" - genius secese - čert v ateliéru vídeňské akademie. Dokument o malíři českého původu z roku 1994 připravili J. Nekvasil, J. Kroutvor a J. Boněk.

Přeji Vám příjemnou zábavu.

Jitka Augustinová, tisková mluvčí města Český Krumlov

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: