aktualizováno 10. 8. 2009

Projekty ekocentra Šípek podpořené městem Český Krumlov

10. srpna 2009

logo Ekocentrum ŠípekMěsto Český Krumlov v letošním roce podpořilo českokrumlovské ekocentrum Šípek celkovou částkou 268.500,-Kč rozdělenou mezi tři podané projekty: „Ekovýchovné programy pro školy Českého Krumlova", jejich příprava a realizace, je stěžejní činností Šípku již velmi dlouho. Ekocentrum Šípek je přitom jedinou organizací poskytující tuto službu v celém českokrumlovském okrese. V nastávajícím školním roce nabídneme školám díky dotaci města balíček výhod, např. realizaci počtu upravených ekovýchovných programů za symbolický poplatek.

Zbývající část dotace bude využita na kofinancování projektů „Nápady, jak na odpady" - kampaň pro krumlovské školy postavená na vlastních projektech vybraných realizačních týmů škol a „Potřebujeme vše, co spotřebujeme? aneb veřejná osvěta o (udr)žitelné spotřebě" - osvětová kampaň, která seznámí veřejnost s alternativami ekologicky a sociálně-eticky šetrnější materiální spotřeby.

Město Český Krumlov grantově podporuje také další oblasti, například sport, kulturu, volný čas a bezpečí nebo sociální služby v rámci 2. komunitního plánu. Souhrnné informace o grantových programech vypsaných městem Český Krumlov a o dalších programech finanční podpory jsou k dispozici na internetu na www.ckrumlov.cz/granty2009

Související odkazy:

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: